Телеграм Бот з пошуку автозапчастин


Посилання на Телеграм БОТ
Telegram Bot

Пропонуємо до вашої уваги перший, український Телеграм БОТ з пошуку автозапчастин. БОТ заряджений всім функціоналом, який доступний на сайті – пошук по артикулу, пошук по машині, запит за VIN кодом, кошик, замовлення, новини, а також інші цікаві функції, які завжди під рукою у Вашому мобільному додатку Telegram.


Постійним клієнтам доступні такі можливості, як розсилка прайс-листів, документів, баланс клієнта та ін.


БОТ постійно вдосконалюється, стає розумнішим, щоб надавати своїм користувачам мобільність разом із комфортним та функціональним набором опцій.


Приєднуйтесь до нашого Телеграм БОТу з пошуку автозапчастин, та знайдіть свої зручні та цікаві функції в роботі з нашою компанією!


Відкрити в Telegram

Що нового:

 • 15-06-2022
  Улюблені товари. По замовченню БОТ слідкує за товарами зі списку улюблених товарів, та сповіщає користувача про зміни - наявність, ціна. Оповіщення можна вимкнути при отриманні подібних повідомлень, та у розділі редагування улюблених товарів.
 • 15-06-2022
  Улюблені товари. Кожен користувач може додати будь-який товар до списку улюблених товарів. В персональному кабінеті додана можливість редагувати список таких товарів.
 • 07-06-2022
  Розсилка документів. Для клієнтів компанії, у яких встановлено опцію розсилки документів, додано функцію розсилки накладних - БОТ формує та відправляє накладну у Телеграм через хвилину після її формування в нашій CRM. Щоб отримувати такі повідомлення необхідно лише авторизуватися в Телеграм Боті з тими ж даними, що і на сайті.
 • 03-06-2022
  VIN-коди. До особистого кабінету додано розділ «VIN-коди». У цьому розділі можна додати короткий опис для VIN-коду, почати складання нового VIN-запиту, а також видалити код.
 • 02-06-2022
  Розсилка прайс-листів. Для клієнтів компанії, у яких встановлено опцію розсилки прайс-листів, додано функцію розсилки прайс-листів - БОТ формує та відправляє прайс-лист у Телеграм. Для цього клієнту необхідно авторизуватися в Телеграм Боті з тими ж даними, що і на сайті. Розсилка відбувається щодня о 07:30.
 • 01-06-2022
  VIN-запит. Додана можливість надсилання VIN-запиту. Після надсилання запиту БОТ пропонує зберегти VIN-код користувача, який можна використовувати в подальших запитах (не вводити його повторно), а також просто завжди мати ці дані під рукою, що зручно.
 • 24-05-2022
  Гараж. Тепер кожен користувач має свій гараж на три автомобілі. Додавайте свої авто та швидко перемикайтеся між ними для підбору необхідних запчастин.
 • 20-05-2022
  Історія пошуку по авто. Додали історію пошуку по автомобілю, яка включає 5 останніх авто, які вибирав користувач. Тепер легко можна переключитись на один із таких авто і відразу ж перейти до підбору деталей для нього.
 • 15-05-2022
  Пошук по автомобілю. Додано можливість підбору запчастин для вибраного автомобіля. Після вибору автомобіля, БОТ пропонує вибрати необхідну запчастину зі зручного дерева запчастин, аналогічному сайту.